Maandag gaat het nieuwe schooljaar van start ...

... met maar liefst 5 nieuwe gezichten in ons team!
Op het secretariaat verwelkomen we juf Kristel, in de zorg juf Rozafa, in de kleuterschool juf Bente en in de lagere school juf Femke en juf Eveline. We hopen dat zij, samen met alle nieuwe leerlingen, zich vlug thuis zullen voelen op onze school. Welkom allemaal!
... met een up-to-date schoolreglement. De elementen die nieuw of anders zijn dan het vorige schooljaar, worden in het rood weergegeven.
... met infoavonden voor alle klassen van de lagere school, telkens om 20 uur. Maandag bijten het 3de en het 6de leerjaar de spits af. Op dinsdagavond komen het 2de en het 4de leerjaar aan de beurt. De infoavond van het 1ste leerjaar vindt plaats op woensdag en het 5de leerjaar sluit het rijtje op donderdag. Warm aanbevolen!